Son 1 yılda etiket üretildi.

Ara

Faliyet Alanlarımız

Grafik tasarım, matbu evrak ve ürün basımı, pvc etiket, lüksan etiket, alüminyum etiket, metal etiket, membrane switch etiket, folyo etiket, damla etiket, kuşe etiket ve bilimum etiket üretimi alanlarında hizmet vermekteyiz.

PVC - Leksan Etiket

Hem iç hem dış mekanlarda görebilirsiniz. İki ortam için de uygun yapıda olarak üretilmektedirler. Bu etiket türü PVC üzerinde baskıların olduğu bir üründür. En büyük özelliği tersten baskı yapılmasıdır bu yüzden boyasında solma ya da kararma olmaz.

Folyo Etiket

Dekoratif ve dizayn düzenleyici olarak da kullanılmaktadır, bununla beraber sektör içerisinde tanıtım ve reklam işleri içinde folyo etiket kullanılabilir. Özellikle dünya çapında bilinirlik kazanmak isteyen firmaların sıkça kullandığı bir etiket ve reklam türüdür.

Damla Etiket

Ürünlerinizin logolarının reklamını en etkili bir şekilde sunar. Vazgeçilmez bir araç olmakla beraber uzun ömürlü olması da avantajlarından birisidir. Yapısı sayesinde silinme veya kaybolma riski yoktur.

Kuşe Etiket

Etiketler arasında en fazla kullanılan etiket türüdür. Bunun sebebi ise çok fazla alanda kullanılıyor olmasıdır. Barkod etiketi, Lot etiketi, Raf etiketi, Ürün etiketi, Koli üstü etiketi, bunlardan bir kaçıdır.

Alüminyum ve Metal Etiket

Ürünlerin tanıtımı, seri numaraları, gücü vs. gibi açıklayıcı bilgileri içerir. Kullanım alanı çok geniş olup , farklı ebat, boyut ve kalınlıkta yüksek mikron eloksalı, yada asit oymalı, dış etkenlere dayanıklı boyalarla baskı uygulanır.

Membrane Switch Etiket

Birçok sektörde düşük maliyet ve uzun süreli kullanım kolaylığı ile hastane yataklarından, benzin pompalarına, sanayi cihazlarından küçük ev aletlerine kadar geniş bir yelpazede istenilen ölçü, kabartma, aydınlatma ve materyal ile üretilir.
Back to Top
Product has been added to your cart